Deltahost

Facebook

Rexbike

Strava

🏠 Oleksandr Rudenko blog

🚴 Спінінг велосипедиста

25.10.2015 | Олександр

Хочу поділитися досвідом суміщення двох захоплюючих хобі, а саме велосипед і рибалка. Вже другий рік, як я знову зайнявся велосипедними поїздками, компанію не рідко складає дружина Ірина. А крім велосипеда – ми ще й завзяті рибалки. А так як природа навколо нашого нинішнього місця проживання сприяє риболовлі, я задався питанням пошуку компактного спінінга, якій легко поміщався би у велосипедний рюкзак.

Читав дуже багато обговорень на форумах. Зрозумів що тема ця досить гостра, бо вибору майже немає. Мій вибір впав на 2 спінінга: Encore Nemesis Viator NMSV-S764L і Shimano Catana CX Telespin 163 UL. Перший, Encore – це 4-частний лайт, ціною близько 150 USD відомої з недавнього часу японської фірми. Я вже маю 3 спінінга цієї фірми, досить добротні і якісні прути. Але на момент пошуку в наявності у нас їх не було, та й ціна мене трохи бентежила, а найголовніше – хотілося не лайт а ультралайт. Другий, Shimano – телескопічний ультралайт ціною близько 45 USD, що істотно дешевше, один спінінг цієї фірми у мене є, переловив багато щук, якість прийнятна. А відгуки на форумах не втішали. Скрізь натякали на його крихкість, мовляв «три риболовлі витримає». Але все ж вирішили ризикнути і взяли 2 спінінга Shimano.

Далі були докуплено і зібрані в маленьку коробочку необхідні снасті, про них докладніше нижче. Так от все що потрібно для весняного лову краснопірки на затоках. Лов мається на увазі на мілководді, глибина до метра. Також на цю снасть ловиться тарань і карась.Тут ми маємо:

Характеристики спінінга такі:

Захист на кільця досить гарний, жорсткий чохол, який добре фіксується на ручці спінінга, ось фото самого спінінга:Ру��ка досить коротка, порівнював з іншим маленьким ультралайтами, на 5 см коротше. Тобто більше буде самого робочого бланку. А це критична величина, тому що довжина спінінга всього 165 см, що дуже сильно бентежило при покупці. Але як виявилося на практиці – спінінг дуже зручний. Закиди на достатній відстані робляться відмінно. Чутливість бланка дозволяє відчувати удари риби в руку, хоча багато писали що він зовсім глухий. Має середній лад, дозволяє точно закидати легку приманку в потрібні намічені місця. Без проблем можна джигувати вагою від 3 грам.

Але так як розповідь про весняну лові червоноперки, зупинимося поки докладніше на снастях, ось коробка:Як видно на фото, все що потрібно вмістилося в маленьку коробочку, розглянемо докладніше що ж там є.

Ось все приготування, можна виїжджати і тестувати снасті.Обираємо місце. Як видно – є кущі, повалені дерева. А ось тут невелика довжина спінінга стає його плюсом, який я відчув після першої ж риболовлі!

Отже рибалка. Надягаємо на крючек хробака або кілька опаришів, краще щоб опариш був різнобарвним. Дивимося на сплески біля латаття і робимо закид якомога ближче до них. Спочатку можна буде спостерігати за ривками Волкера, посмикуваннями, це риба підійшла і вивчає наживку. Як тільки волкер потягне вниз або в сторону – можна підсікати і насолоджуватися виведенням цієї жвавої риби 🙂.Загалом, тести спінінг пройшов дуже гарно, вже без перешкод витримав близько 10 рибалок. Ніяких поломок, відколів і т. і. Користуйтеся акуратно і він, думаю, прослужить довго.

Ось і результат виїзду:Дрібний прилов піде дворовим котам, ну а те що побільше – на сушку. Вельми доброго смаку риба. Хоча можна і просто відпускати, насолоджуючись самим процесом, що я зазвичай і роблю. Даний метод лову мені підказали товариші по рибалці, Євген та Станіслав.

По тактиці лову. Пробували використовувати прикормку для залучення риби, що не виправдало надій. Простіше змінити місце, дати йому відпочити, пошукати інше поки кльов в поточному призупинився.

Можна без перешкод зібрати подібну коробочку з маленькими воблеркамі і блешнями, і ловити вже іншого хижака. А можна взяти кілька джигових важків і пару пачок силікону, теж займає мало місця. Дозволить ловити іншу рибу в інший сезон. Даний лов чим цікавий, тим що проводиться під час між взимку і весняним ходом плотви, коли інша риба просто ще не ловиться.

Вдалої риболовлі!


Коментарі

⬆️ Наверх сторінки