Deltahost

Facebook

Rexbike

Strava

🏠 Oleksandr Rudenko blog

🔦 Аксесуари

03.06.2021 | Олександр

На цій сторінці буду ділитись посиланнями та коротким описом на аксесуари для велосипеда, які купував сам, та можу радити іншим. Я не буду публікувати посилання на брендові дорогі аксесуари, які можна купити у магазинах, отримавши консультацію продавця, а лише на доступні за ціною, та такі, які цілком можуть задовільнити потреби в них і мають пристойну якість.

Електроніка

Magene H64 монітор серцевого ритму

Влагозахищений доступний нагрудний монітор серцевого ритму. Підтримує як Bluetooth, так і ANT+ технології, що дозволяє працювати з велокомп'ютерами та часами різних виробників, наприклад Bryton, Garmin, Wahoo Fitness та т. і.

посилання на aliexpress

Magene датчик швидкості і каденса

Влагозахищений доступний датчик, який можна використовувати як датчик швидкості на втулці, так і як датчик каденсу, на шатуні. Підтримує як Bluetooth, так і ANT+ технології, що дозволяє працювати з велокомп'ютерами та часами різних виробників, наприклад Bryton, Garmin, Wahoo Fitness та т. і.

посилання на aliexpress

Кріплення

Topeak Versamount універсальне кріплення

Якщо не вистачає наявних бонок на ровері, можна використати такі хомути-бонки, які монтуються на трубі 20-60 мм. в діаметрі. Добре тримає пляшку з водою.

посилання на aliexpress

Кріплення пляшки ліве і праве

Пара кріплень для пляшок з металевого сплаву, з боковою загрузкою. Має невелику вагу, близько 32 грам. Використовую на двопідвісі. Завдяки цим кріпленням, вдалося вмістити у невеликому трикутнику рами M-ки – дві пляшки з водою, одну на 0.5 літра, іншу на 0.7. Пляшки поки що жодного разу не випали, надійно. Завдяки тому що можна замовити ліве і праве кріплення, їх можна налагодити так, щоб доставати пляшки однією і тією же рукою.

посилання на aliexpress

Світло

West Biking фара + блималка

Недорога, доволі якісна фара. Лінза забезпечує доволі гарний пучок світла, універсальне кріплення дає змогу монтувати його на любому типі керма, швидко знімати для зарядки. Має 3 режими яскравості, 2 режими блимання. Невелика вага, влагозахищений. У комплекті можна придбати доволі непагану блималку. Вонрава, захищена від вологи. Ви користовую такий комплект на сітібайку, та при часових поїздках в офіс та додому.

посилання на aliexpress

Сумки

Rockbros легка сумка на раму 1 літр

Невелика сумка на раму, якщо потрібно вкинути запасну камеру, ключі, гроші, маску, декілька смаколиків, ця сумка ідеально підійде. Має захист від дощу, світловідбивні елементи, кріплення для фіксаціі, наприклад бафу, ззовні сумки. У комплекті йдуть довгі липучки, що мені дало змогу зробити кілька обертів навколо рами, і дуже добре зафіксувати сумку. Але всеж рекомендую під неї поклеяти захистну плівку, або якщо немає – кілька слоїв скотчу, це захистить раму від тертя. Використовую на гревелі, де основний інструмент знаходиться у підсідельній сумці.

посилання на aliexpress

Rockbros містка сумка трансформер 35 літрів

Містка сумка трансформер для невеликих подорожей. Має розкладні штани з обох боків, та розширювач на молнії середнього відсіку. У комплекті йде світловідбивний чохол для захисту від дощу. Також є відділ для додаткової бутилки води позаду, кріплення для одягу, або негабаритного вантажу зверху. Використовував таку сумку у дводенній подорожі на гревелі, вона цілком задовільнила мої потреби.

посилання на aliexpress

Sahoo сумка-тримач пляшки на руль

Сумка-тримач пляшки на руль з термоізоляцією. Доволі якісна, під пляшку 750 мл. Використовую як «кормушку» на рулі під батончики, гелі та інші смаколики.

посилання на aliexpress

Невелика підсідельна сумка

Підійде для невеликого набору інструментів. Я використовую на гірському велосипеді для запасної камери.

посилання на aliexpress

посилання на aliexpress


Коментарі

⬆️ Наверх сторінки