Deltahost

Facebook

Rexbike

Strava

🏠 Oleksandr Rudenko blog

🗺️ Маршрути – Ірпінь, захід-південь

18.10.2022 | Олександр

Ірпінь, захід-південь, ~100 км, XC

Приблизно, асфальт: 31%, грунт/гравій: 69%
Маршрут: AllTrails, GPX-файл
Трек пройденого маршруту: Strava

elev.
speed
HR
cadence
temp.

Маршрут

БУЧАНСЬКИЙ РАЙОН
Старт біля веломагазина Rexbike. Тут є стоянка, можна залишити авто.

Фініш у Центральному парку.

Маршрут пролягає через такі міста і селища: Ірпінь, Буча, Ворзель, Мироцьке, Клавдієво-Тарасове, Микулічи, Немішаєве, Михайлівка-Рубежівка, Бузова, Любимівка, Лісне, Забучча.

Перетинає ріки: Ірпінь, Топірець, Бузівка, Буча.

Не звертайте увагу на набір висоти, він насправді до 600 метрів, AllTrails при корекції маршруту, додав своїми алгоритмами зайвого. Маршрут переважно кроскантрійний, але їдеться і на гревелі. Строївся з їзжених частин інших маршрутів, з метою створення безпечного маршруту приблизно у 100 км., переважно полями, без заїздів глибоко у ліси, куди зараз не можна заїзжати. Маршрут не важкий, на лайті дозволяє чудово провести день за рулем байка.

На маршруті є досталь магазинів, є що подивитись. Всі цікаві, на мій погляд поінти — відмічені на мапі.

Враження

На відміну від минулих спроб зборів на покатеньки, цей маршрут зацікавив велику кількість тусовки. Зібралось аж 12 велосипедистів та велосипедисток, що на наш час, після бойових дій — рідкість.Відчувалось що всі скучили за масовкою, багато спілкувались, доводилось робити багато зупинок біля магазинів та цікавих місць.

Маршрут виявився дійсно різноманітним та цікавим, трохи і лісних стежок крізь посадки, і пісочок, і щебінь, польові дороги, підйоми, спуски. Майже не було перетинання доріг з інтенсивним рухом. Погода теж не підвела, вранці було трохи холодно, зато день був сонячний і теплий.Дякую всім друзям за компанію, попереду нас чекають нові пригоди, допомогаємо ЗСУ та віримо у перемогу!


Коментарі

⬆️ Наверх сторінки